Скористайся пошуком, щоб знайти потрібний товар. Дані про товар під фото (натискай для збільшення)

Нові види сирів власних торгових марок "Наш продукт" та "Достаток"

Твердий сир – смачний кисломолочний продукт! Він може бути на канапках, у салатах, на піці, у спагеті чи вживатися окремо. Його можна їсти вдома, на роботі, на відпочинку тощо.

Важко уявити, що сир споживали ще понад 4 тис. років тому. А його батьківщиною вважають Близький Схід: бедуїни, перевозячи молоко в бурдюках зі шлунків овець, волею-неволею перетворювали його на сир — за допомогою трясіння і впливу високих температур. Сьогодні ж за нормами доросла людина повинна споживати 11 кг сиру на рік. Ми ж українці споживаємо його вдвічі менше. Можливо ми не до кінця усвідомлюємо його цінність.

В нашій мережі супермаркетів «Колібріс» та «555» з’явились нові види сирів власних торгових марок "Наш продукт" та "Достаток" – твердий Російський та копчена косичка.

Твердий Російський сир має чистий аромат та добре виражений сирний смак. Він корисний кальцієм, фосфором, вітамінами і білками, що швидко засвоюються. Унікальність російського сиру полягає в тому, що в ньому міститься значно більше білка, ніж у м’ясі та рибі.

Сир косичку роблять з маленьких волокон, смак яких практично ідентичний сулугуні. Також копчені кіски соковиті і мають насичений незвичний смак з легкою гострою ноткою. Копчений сир зберігається набагато довше звичайного. Він може мати бежевий або ж жовтий колір, який залежить від процесу виготовлення. При купівлі цього сиру обов’язково треба звертати увагу на забарвлення косички - чи однакове воно по всьому виробу, чи присутнє тільки на зовнішній стороні. Адже при натуральному копченні жовтий чи бежевий колір буде тільки на видимій частині продукції, а у прихованих ділянках сир буде білого кольору. При використанні «рідкого диму», жовте забарвлення буде на всій продукції, навіть у внутрішніх прихованих ділянках. Сир косичку можна вживати не лише окремо, а в якості декору для салатів, закусок, бутербродів.

Споживайте із задоволенням корисні, смачні та ситні сири Російський, Голландія, сулугуні, бринза та копчену косичку торгових марок "Достаток" та "Наш продукт"! Смачного!))

Ваше слово: