Рецепти від Колібріс

Ділимося рецептами корисних овочевих салатів. Адже взимку вітаміни - це актуально, як ніколи. Корисні речовини у харчуванні покращать ваше самопочуття і настрій! Особливо під час посту. Отож,

Детальніше...

Торт «Чорна пантера»

Зимові свята пройшли і на порозі Великий піст. Саме зараз, у цю ще холодну пору, коли не вистачає сонця, тепла і вітамінів, хочеться закутатись у плед. З кимось. І з чимось. :)

Детальніше...

Працюймо разом!

Подяка

Допомагати – це природно для людини. Добро закладено в нас Творцем. І коли робиш хороший вчинок, приємні відчуття лягають на серце. Гуртом допомагати значно легше.

Детальніше...

Мотивація!

Рік розпочався!) І вже півсічня минуло… А на роботу, ранній підйом, фізичні вправи (для форми після свят) настроїтись і досі важкувато. А тут ще холод завітав – ситуація досягнула піку!)) І ось починаємо шукати на кожен день якісь підбадьорення!

Детальніше...

Актуальні вакансії

Дитячий футбол

Серед видів спорту, які підтримує та заохочує мережа «Колібріс», незмінне місце займає дитячий футбол. Про нові досягнення та досвід нашої команди «Універсал» на чолі з тренером Іваном Мартинюком.

Детальніше...

Благодійність

Проект «Чужих дітей не буває» під керівництвом громадської організації «Ми плюс» став уже звичною подією щороку у грудні. Перший етап – це збір продуктів харчування, одягу, іграшок у супермаркетах міста, зокрема й у магазинах «Колібріс».

Детальніше...


На даний момент 211 гостей на сайті

Акційна ціна з 15 по 28 лютого


НОВІ КОМЕНТАРІ