Скористайся пошуком, щоб знайти потрібний товар. Дані про товар під фото (натискай для збільшення)

Надсмачна кава від ТМ "Еколенд"

Вже більше 1000 років 60% населення планети починає свій день з чашечки кави. Тому кава – другий за кількістю вживання напій після води. Чому ж любителів кави так багато? Тільки завдяки смаку, аромату? Ні, звичайно. Є ще один секрет. І так трохи екскурсу в історію напою.

Якщо вірити легенді, то десь в 1000 р. до н.е. кава була відкрита ефіопським пастухом, кози якого випадково спробували листя кавового дерева. Він розповів настоятелю, що кози дуже дивно,

активно поводяться вночі. Після чого настоятель сам спробував каву. Він виявив унікальні властивості напою і наказав ченцям щоразу перед нічними молитвами випивати цей відвар. Пізніше ефіопи навчилися обсмажувати зерна. Логічно, що саме першовідкривачі придумали назву «кава», яка походить від слова «Kaffa» — область Ефіопії, де були вперше виявлені кавові дерева.

В основі процесу приготування цього напою лежить принцип вилучення з мелених зерен кави кафеола (натуральних ефірних олій), за рахунок їх взаємодії з гарячою водою. Саме ці ефірні олії надають напою ні з чим не порівнянний смак і аромат. В Україні кава з’явилася вперше в 1665 році. І ”кавовою” столицею України є місто Львів. Саме там обсмажується смачна та ароматна кава  ТМ Еколенд, яка відтепер продається у мережі супермаркетів «Колібріс» Адже лише свіжо обсмажена кава надає той неперевершений смак задоволення.

Отож, якщо на роботі треба, щоб голова працювала на 100% — помірні 1-2 чашечки кави, вам будуть дуже корисними! Завітайте і спробуйте каву ТМ Еколенд – не пошкодуєте!

Кава мелена обсмажена Стронг /Еколенд/, 100 гКава мелена обсмажена Класік /Еколенд/, 100 гКава мелена обсмажена Делюкс /Еколенд/, 100 г

Ваше слово: