Умови повернення товару.

Якщо Ви бажаєте повернути або обміняти куплений товар в нашому супермаркеті на аналогічний, Ви можете це зробити, звернувшись до адміністратора торгового залу, пред’явивши чек і сам товар. Раді Вам допомогти. Для полегшення процедури повернення товару нижче наводимо:

Витяги з закону України «Про захист прав споживачів» N 1023-XII, 12.05.1991.

08. У разі придбання споживачем продовольчих товарів неналежної якості продавець зобов'язаний замінити їх на товари належної якості або повернути споживачеві сплачені ним гроші, якщо недоліки виявлено у межах строку придатності.

09. При пред'явленні споживачем вимоги про безоплатне усунення недоліків товару вони повинні бути усунуті протягом чотирнадцяти днів з дати його пред'явлення або за згодою сторін в інший строк.

11. Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення споживачем розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний строк, - технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу.

14. Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Ваше слово:

Коментарі  

 
0 #16 Катя 17.02.2016 20:34
м. Стрий, вул. Успенська
Цитувати
 
 
0 #15 Катя 17.02.2016 20:29
Недоважують розваженний голландський сир до 20 грм.
Цитувати
 
 
-1 #14 Ніна 29.01.2016 15:03
Магазин у Раві-Руській став набагато кращим і тепер найкращим.Все привезли,що я хотіла... і смачну недорогу червону рибу,торти шикарні,олію лляну в більших банках,авокадо.Спочатку люди розчарувались-але з таким товаром ситуація зміниться.Тут люди хочуть ,щоб було не таке як скрізь.Хай дорожче,але краще.Хотілось би бачити Яготинську продукцію,за якою спеціально в Арсен їздять,бо хороші там сирки ,йогурти,молоко для дітей.Ще б Sandora Екслюзив при можливості ананас,гранат...яких немає де купити.Морської капусти звичайної без приправ.Бо в решта магазинах є стандартна дешева продукція,яка вже людям набридла.Хочеться щось нового.Дуже дякую за увагу.
Цитувати
 
 
+1 #13 Ніна 29.12.2015 20:12
Сьогодні було відкриття супермаркету у Рава-Руській. Очікували більшого.Аналог Рукавички та Маркета,які вже є у місті.І як завжди нема де купити лляної олії,кукурудзян ої та ін.Класичної морської капусти ,говядини та червоної риби,малий вибір соків,особливо преміум класу Sandora,авокадо ,торти аналогічні як у Рукавичці-не смачні.Стандартне все як у інших.Немає вибору чогось кращого. Люди розчаровані.
Цитувати